Soudní překlady - angličtina

  • Provádíme exaktně zpracované soudní /úřední/ překlady z/do angličtiny, a to včetně všech příslušných ověření (legalizace, superlegalizace, apostille).
  • Soudní /úřední/ překlady z /do angličtiny vyhotovujeme i v expresních termínech.
  • V podobě soudních  /úředních/ překladů překládáme z / do angličtiny texty z celé řady oborů, ať již se jedná o překlady právních a úředních dokumentů, technických a dalších odborných materiálů či reklamních textů a průvodcovské literatury.
  • Vyhotovené soudní /úřední/ překlady z/do angličtiny vám doručíme poštou, kurýrem či expresní poštou až k vašim rukám nebo si je můžete vyzvednout osobně u nás v kanceláři.

Angličtina je západogermánský jazyk, který se vývojově dělí na starou, střední a moderní analytickou mluvnici s bohatým slovníkem skandinávského, germánského a románského původu.

Je to mateřský jazyk asi 300 milionů lidí. Angličtina se rozšířila hlavně díky kolonizaci například do Irska, USA, Kanady, Austrálie, jižní Afriky, Indie,…

Hlavně po roce 1918 se angličtina stala nejvíce používaným jazykem.

 


Pro další informace o soudních překladech z/do angličtiny jsme vám ochotně k dispozici. Navštivte nás osobně, nebo nás kontaktujte telefonicky, e-mailem či pomocí poptávkového formuláře.